MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9952017
*
nr 995 2017
Karmstolar
1 par, 1950-tal, Sommen Möbelfabrik
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:03:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 16:14:42
1
300 kr
28/10 08:45:27
2
900 kr
29/10 12:04:55
3
600 kr
29/10 12:04:55
2
700 kr (Budbetjänt)
29/10 12:05:05
3
900 kr
29/10 12:05:05
2
900 kr (Budbetjänt)
29/10 12:05:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sommen möbelfabrik stol stolar
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:14
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:54
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:03
-
6083 Fåtölj
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:46
*
Karmstolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2017
Karmstolar
1 par, 1950-tal, Sommen Möbelfabrik
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/10 16:14:42 | 1 | 300 kr |
28/10 08:45:27 | 2 | 900 kr |
29/10 12:04:55 | 3 | 600 kr |
29/10 12:04:55 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
29/10 12:05:05 | 3 | 900 kr |
29/10 12:05:05 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
29/10 12:05:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sommen möbelfabrik stol stolar
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:14 -
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:54 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:03 -
6083 Fåtölj
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:46